Home / O firmie  

O FIRMIE

Firma PASEDO rozpoczęła działalność w 2009 r. W hali magazynowo – produkcyjnej przyul. Glinianej w Zawierciu posadowione zostały pierwsze maszyny, które dały początek produkcyjnemu charakterowi firmy. To przy ul. Glinianej tworzyły się struktury przedsiębiorstwa, wyodrębniony został dział handlowy, dział księgowości, dział realizacji zamówień czy dział konstruktorski. Wraz z rozwojem firmy i zajmowaniem coraz większej powierzchni, magazyn wyrobów gotowych przeniesiony został do odrębnej hali, a część produkcyjna podzielona na poszczególne działy.

Obecnie siedziba PASEDO mieści się przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95. Firma posiada halę produkcyjną i magazynową oraz kompleks biurowy o łącznej powierzchni ponad 6 000 m². Nieustannie rozbudowywany park maszynowy zawiera m.in. 5 kompletnych linii profilujących, do produkcji profili stalowych, giętarki, prasy mimośrodowe oraz inne urządzenia wykorzystywane do produkcji okuć metalowych czy różnego rodzaju płyt montażowych. Posiadamy też szereg urządzeń do łączenia profili metodą przetłaczania czy nitowania. Niedawno park maszynowy wyposażony został w 2 roboty, które zautomatyzowały proces produkcji zestawów prowadnic, przyspieszając tym samym czas realizacji zamówień.

Firma posiada ponadto linię do produkcji uszczelek z elastomeru oraz linię do produkcji elementów z tworzywa sztucznego, np. rączek do bram. W skład działu aluminium wchodzą urządzenia do obróbki profili aluminiowych, wykorzystywane do produkcji gotowych sekcji przeszklonych oraz zestawów do drzwi serwisowych.

Systemy bramowe dostępne w ofercie PASEDO obejrzeć można na przykładowych bramach, zamontowanych w części pokazowej. Wykonywane są na nich testy sprawdzające żywotność komponentów w bramie. Stworzone zostało również oddzielne stanowisko testowe do badania żywotności różnego rodzaju sprężyn skrętnych.

Nad testami systemów PASEDO czuwa dział konstruktorski, który zajmuje się też ciągłym udoskonalaniem naszych produktów, jak również opracowywaniem nowych rozwiązań. Nasza firma współpracuje z jednostkami badawczymi, prowadząc na bieżąco badania swoich systemów pod kątem zgodności z normą PN-EN13241-1+A2.

W ciągu dekady PASEDO z małej firmy o zasięgu krajowym stało się rozpoznawalną marką, działającą na terenie całej Europy. Na rynku polskim krok po kroku staliśmy się liderem
w dziedzinie produkcji systemów komponentów do bram segmentowych. Współpracujemy z największymi producentami bram, budując trwałe relacje partnerskie przez zapewnienie najlepszej jakości produktów oraz wsparcia dla naszych klientów Dzięki dobrym decyzjom firma konsekwentnie realizuje strategię rozwoju.

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz wiedzieć więcej o naszych produktach, nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać, zapraszamy do kontaktu.

Więcej

NEWSLETTER

MEDIA

DOŁĄCZ DO NAS NA:

© PASEDO Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Projekt & Realizacja Strony www Kraków